• KARACABEY TSO YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
  • KARACABEY TSO YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
  • KARACABEY TSO YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
  • KARACABEY TSO YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
  • KARACABEY TSO YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
  • KARACABEY TSO YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
  • KARACABEY TSO YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
  • KARACABEY TSO YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

KARACABEY TSO YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nın yenilenen Yönetim Kuruluna tebrik ziyaretleri başladı. Yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Naci Güncü ve ekibine il ve ilçedeki çeşitli kurum ve kuruluşlarca tebrik ziyaretleri gerçekleştirildi.

Tebrik ziyaretlerinde konuklar; Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezgin Parlaklar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Gökhan Tüydeş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vahap Aka ve Adnan Sinemce tarafından ağırlandı.

Ortak Temenni: “Karacabey’in Kalkınması”

Ziyaretlerde Karacabey TSO’nun yeni yönetimine görevlerinde başarı temennilerinin yanında Karacabey’in kalkınması için tüm kurumların bir araya gelerek çalışmasının gerekliliği ön plana çıktı.

Ziyaretler

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Meclis Başkanı Mehmet Aydın, Meclis Başkan Yardımcısı İsmail Aslım, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Özhan, Hakan Kırmızıay, Hikmet Bosut, Samet Dinçer, Başkan Danışmanı Can Aydoğan ve Genel Sekreter Fehmi Yıldız’dan oluşan heyet tebrik ve başarı dileklerini iletti. Önceki dönemde sürdürülen güçlü işbirliğinin yeni dönemde de sürdürüleceğini belirten Özer Matlı, “Karacabey’in markalarını güçlendirmek ve ilçemiz ekonomisine katkı sağlayacak projeler geliştirmek, Oda ve Borsalarımızın ortak amacı olmalıdır. Bu amaçlar doğrultusunda gayretle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. Karacabey TSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladığı konuşmasında “Önceki dönem başkanımız Özer Matlı’ya hem ilçemize hem de Odamız çalışmalarına verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kurumlarımız arasındaki bu işbirliğinin ilçemize katma değer sağlayacağına gönülden inanıyorum.” ifadelerini kullandı. Karşılıklı görüş alışverişi ve yeni kurul üyelerinin tanışmasıyla ziyaret tamamlandı.

Karacabey Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ramazan Bay, Yönetim Kurulu Üyeleri Nizamettin Ataman ve İsmail Doğruer tarafından gerçekleştirilen ziyarette; Ulaştırma Hizmetleri Odası Yönetimi Karacabey TSO’nun yeni yönetimini tebrik ederken, Esnaf odası üyesi şoför esnafının ve Karacabey TSO’nun servisçi üyelerinin ortak sorunları da masaya yatırıldı. Üyelerin sorunlarına çözüm bulabilmek için iki oda yönetimi birlikte çalışma kararı aldı.

Karacabey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hikmet Tetik, Teknik Müdür Yardımcısı Cengiz Puşulu ve Müdür Yardımcısı Osman Öztürk tarafından gerçekleştirilen ziyarette başarı dileklerinin ardından; Müdür Hikmet Tetik, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteğini bugüne kadar hep arkalarında hissettiklerini, ihtiyaç duydukları anda Oda yönetimini yanlarında bulduklarını ifade etti. Odanın desteği ile ilçedeki fabrikalar ile protokoller gerçekleştirdiklerini belirten Hikmet Tetik, yeni dönemde de Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası ile elbirliği içerisinde çalışmaya devam etmek istediklerini söyledi. Karacabey TSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü ise, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Karacabey’imizin gelişmesi, gençlerin iş bulabilmesi aynı zamanda ilçedeki müteşebbislerin de nitelikli eleman bulabilmeleri için resmi kurum özel kurum ayrımı yapmadan herkesle “El Ele” çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Anadolubank Karacabey Şube Müdürü Cahid Akın, Karacabey TSO’nun yeni yönetimine başarı dileklerini iletti. KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü ise bugüne kadar üyelerinin faydalanması amacıyla pek çok bankayla işbirliği protokolleri imzaladıklarını, en son Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde ülke çapında başlatılan “Nefes Kredisi” için odanın imkânlarını sonuna kadar zorlayarak T.O.B.B. tarafından gösterilen kurumlara gerekli finans aktarımını yaptıklarını, üyelerinin finansmana uygun maliyetlerle ulaşabilmeleri için bu tür protokolleri gerçekleştirmeye devam edeceklerini belirtti.

Başhekim Uzman Doktor Arif Kadri Balcı, İdari Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Ferit Batur, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Serpil Uzun ve İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Murat Şentürk’ün yer aldığı Karacabey Devlet Hastanesi heyeti, Karacabey TSO’nun yeni yönetim kuruluna başarı dileklerini ilettiler. Başhekim Balcı, bugüne kadar birçok cihaz ve üniteyi gerek Oda imkânlarıyla gerekse Üyelerinin destekleri ile Karacabey Devlet Hastanesine kazandıran Karacabey TSO Yönetimine tekrardan teşekkür etmek istediğini belirtti. KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü ise sağlık ve eğitim konularının Karacabey için vazgeçilmeyecek derecede önemli olduğunu ifade ederek; bu 2 konuda Karacabey için gerekli olduğuna karar kılınan tüm yatırımlar için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ellerini taşın altına koymaya devam edeceklerini ifade etti.