• KTSO’da Aidat Borçlarına Yapılandırma Fırsatı

KTSO’da Aidat Borçlarına Yapılandırma Fırsatı

KTSO’da Aidat Borçlarına Yapılandırma Fırsatı

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’na birikmiş aidat borcu bulunan üyeler, 31 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılandırma fırsatından yararlanabilecek. 

Tüm Türkiye’de 18 Mayıs 2018 tarihi itibari ile yürürlüğe giren ‘7143 Sayılı Bazı Alacakların Yapılandırılmasına Dair Kanun’ kapsamında borcu bulunan oda üyelerine, borçlarını 6 taksitte ödeme fırsatı getirildi. Yapılandırma fırsatından yararlanmak isteyen KTSO üyelerinin 31 Temmuz 2018 tarihine kadar dilekçe ile KTSO’ya başvuruda bulunmaları gerekiyor. 

YAPILANDIRMA İÇİN SON TARİH 31 TEMMUZ 2018

Yapılandırma kapsamında oda üyelerine birikmiş aidat borçlarını taksitlendirme fırsatı da sunuldu. Bu kapsamda geçmiş dönem aidat borçları gecikme zammı ve faizi alınmaksızın  31 Temmuz 2018 tarihine kadar tek seferde ödenebilecek. Yapılan düzenlemeyle ayrıca oda üyelerine ilk taksiti 31 Temmuz 2018 tarihine kadar ödenmek üzere 6 eşit taksitte aidat borçlarını ödeme imkanı da sağlandı.

 Bu haktan yararlanmak isteyen Üyelerimiz ekli dilekçeyi doldurarak, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’na başvuru yapabilecek.

EK: 7143 Yapılandırma Dilekçesi