IF Weddıng Fashıon İzmir 2019

Sayın Üyemiz,

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş(İZFAŞ)'den alınan yazıda, 22 - 25 Ocak 2019 tarihleri arasında Türkiye'nin en yeni ve en modern fuar merkezi "FUARİZMİR"de İZFAŞ ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği işbirliği ile "13. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı" gerçekleştirileceği bildirilmiştir. 

Gelinlik, damatlık ve abiye giyim sektöründe Türkiye'nin Avrupa'ya ve Ortadoğu'ya açılan kapısı olan İzmir'in, komşu pazarlar için her yıl olduğu gibi bu yıl da mükemmel fırsatlar sunacağı belirtilmiştir.

IF Weddıng Fashıon İzmir 2018 Fuarına, 82 ülkeden 21744 profesyonel alıcı ziyarette bulunmuş, 11 ülkeden 259 katılımcı ise stant açmışlardır. Yurtiçinden Adana, Ankara, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, Erzincan, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya; Yurtdışından ise Çin, Fransa, Hong Kong, Hindistan, İsrail, İran, İspanya, Kuveyt, Lübnan, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri katılım göstermişlerdir.

Fuarİzmir'in A ve B hollerinde 13.kez gerçekleştirilecek olan IF Weddıng Fashıon İzmir Fuarına tüm üyelerimiz davet edilmiştir.

Bilgilerinize sunarız,

SAYGILARIMIZLA

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkanın Mesajı

KTSO Kart Kazandırıyor

Karacabey TSO Etkinlik Takvimi

TOBB Yurtdışı İş Gezisi KOSGEB

Karacabey ve KTSO Tanıtım Filmi

Googler Anket

TOBB 100

İstihdam Seferberliği 2019

İşbaşı Eğitim Programı

World Halal Summit

Ufuk 2020

DUYURULAR