• TOBB İl İcra Komitesi Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu Karacabey Temsilcileri Belirlendi

TOBB İl İcra Komitesi Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu Karacabey Temsilcileri Belirlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çatısı altında faaliyet gösteren İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri 27 Şubat 2019 tarihinde tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak yapılan seçimler ile belirlendi.

Bu kapsamda Bursa İl Kurullarında görev yapacak temsilciler Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen seçimlerde belirlendi.   Seçim sonuçlarına göre, Karacabey Kadın Girişimciler Kurulu Asil Üyesi Janset Karaca, Yedek Üyesi Pınar Kuzu ve Karacabey Genç Girişimciler Kurulu Asil Üyesi Oray Üsküdar ve Yedek Üyesi Ömer Ülker oldu.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Naci Güncü yaptığı açıklamada “Ülkemizde gerek kadın girişimcilerin gerekse genç girişimcilerin iş hayatına katılımlarını teşvik etmek, karşılaştıkları sorunlara çözüm önerileri geliştirmek ve işbirliğini artırmak üzere faaliyet gösterecek kurul üyelerimiz yeni dönem görevlerine başlamış oldular. Oda ve Borsamız adına Karacabey’i Bursa İl İcra Kurulunda temsil edecek girişimcilerimize başarılar diliyoruz” dedi.

TOBB Bursa Kadın Girişimciler İcra Kurulu Karacabey Temsilcisi olarak seçilen Janset Karaca, Karacabey’de kadın girişimci potansiyelinin yüksek olduğunu belirtilerek başladığı sözlerine; “Oda ve Borsa kurul üyelerimiz ile birlikte etkin olarak çalışıp, bir yandan da Bursa’da ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Önceki dönem kadın girişimcilerimizin tecrübeleri ve destekleriyle birlikte faaliyet göstereceğimiz görev süremizde gayretle çalışacağız.” ifadelerini kullandı.   

TOBB Bursa Genç Girişimciler İcra Kurulu Karacabey Temsilcisi olarak seçilen Oray Üsküdar ise, “Hem Odamızın hem de Borsamızın meclislerinde genç girişimcilerimiz başarıyla görev yapıyorlar. İlçemizin iki güzide kurumuna gençlere verdikleri değer için ayrıca teşekkür ediyorum. Bugün yapılan seçimlerle birlikte, Odamız ve Borsamızın genç girişimcileri olarak İlçemize değer katacak çalışmalara imza atmak istiyoruz. Karacabey’i temsilen Bursa İcra Kurulunda da başarılı çalışmalar gerçekleştireceğimize inanıyoruz, İlçemizin genç girişimcileri olarak yeni girişimcilere örnek olmak ve ihtiyaç duyacakları desteği vermek üzere tüm kurul üyelerimiz ile elbirliğiyle çalışacağız.” dedi.