Mentor-Eğitmen Havuzu Oluşturulması

Sayın Üyemiz,

T.C Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı'ndan alınan yazıda, T.C Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı'nın yürütmekte olduğu sonuç odaklı programlarının amaç ve öncelikleri doğrultusunda bölgemizdeki yerel aktörlerin bölgesel kalkınma açısından önem arz eden, ancak kurumsal kapasite eksikliği nedeniyle hazırlık ve uygulama aşamalarında sıkıntı ile karşılaştıkları çalışmalarına yönelik olarak eğitim ve danışmanlık hizmeti alınmasına destek olduğu belirtilmiştir.

T.C Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı'nın teknik destek programına ek olarak, sonuç odaklı programları çerçevesinde önemli gördüğü alanlarda eğitim ve mentorluk faaliyetlerini kendi eliyle de yürütebilmektedir. Bu kapsamda T.C Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı, yönetim danışmanlığı programları ile teknoloji odaklı girişimler, yenilikçi girişimler ve sosyal girişimlere yönelik olarak eğtim, danışmanlık ve mentorluk faaliyetlerini kapsayan hızlandırıcı programları yürütmeyi planlamaktadır. Ajans tarafından desteklenen ve/veya organize edilen programlarda ve projelerde bilgi ve tecrübesinden faydalanılmak üzere paydaşlarımızın katkılarıyla mentor ve eğitmen havuzu oluşturulmaktadır.

Bu kapsamda T.C Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı'nın oluşturmayı planladığı mentor-eğitmen havuzuna ilişkin iş birliğini geliştirmek isteyen üyelerimizin http://bebka.org.tr/egitmen-mentor-basvurusu-216 sitesinde yer alan formu doldurması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız,

SAYGILARIMIZLA

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkanın Mesajı

KTSO Kart Kazandırıyor

Karacabey TSO Etkinlik Takvimi

Karacabey ve KTSO Tanıtım Filmi

Googler Anket

Yörex Fuarı

Kolay İhracat Platformu

Yetenek Kapısı

TOBB 100

İşbaşı Eğitim Programı

World Halal Summit

Ufuk 2020