• Karacabey TSO Söke Oda Borsa Heyetini Ağırladı
  • Karacabey TSO Söke Oda Borsa Heyetini Ağırladı
  • Karacabey TSO Söke Oda Borsa Heyetini Ağırladı
  • Karacabey TSO Söke Oda Borsa Heyetini Ağırladı

Karacabey TSO Söke Oda Borsa Heyetini Ağırladı

Geçtiğimiz yıl Karacabey Kaymakamı olarak göreve başlayan Tahsin Kurtbeyoğlu’nun eski görev yeri olan Söke’den ziyaretine gelen Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay, Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nejat Sağel ve Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Özdericioğlu’ndan oluşan heyet, Karacabey’de gerçekleştirdikleri ziyaretler kapsamında Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nı ve Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyaretlerine Karacabey Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’nun Karacabey Kaymakamlığı’ndaki makamında başlayan Söke Heyeti, görüşme sonrası İlçe Kaymakamımız Tahsin Kurtbeyoğlu’nun da katılımlarıyla Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nı ve Karacabey TSO Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyarete Karacabey TSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü, Karacabey TSO Meclis Başkanı H. Fikri Sezer, Karacabey TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Tüydeş ile Adnan Sinemce ve Karacabey Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Janset Karaca ev sahipliğinde bulunurken, Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü: “İlçe Kaymakamımızın ilçemizden önce görev yaptığı şehrin Oda ve Borsa yöneticilerini odamızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. İlçemizde eksikliği hissedilen ve önemi giderek artan ara eleman istihdamına çare olacağını düşündüğümüz Mesleki Eğitim Merkezi’mizi tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz, Karacabey TSO Mesleki Eğitim Merkezi’nin yapımında emeği geçen tüm üye ve paydaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Söke Heyeti ise “Hemşehrimiz gibi gördüğümüz Sayın Kaymakamımızı ziyaret ettik. Odalar Borsalar Camiamızın önemli kurumlarından biri olan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nda bulunmaktan da onur duyuyoruz. Karacabey gibi hem tarımı hem de sanayisi bu derece gelişmiş ve gelişime açık bir kentte Mesleki Eğitim Merkezi projesini hayata geçiren Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Meclis Üyeleri ve tüm paydaşlarını tebrik ediyoruz” şeklinde görüşlerini belirttiler.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkanın Mesajı

KTSO Kart Kazandırıyor

Karacabey TSO Etkinlik Takvimi

Karacabey ve KTSO Tanıtım Filmi

Googler Anket

Yörex Fuarı

Kolay İhracat Platformu

Yetenek Kapısı

TOBB 100

İşbaşı Eğitim Programı

World Halal Summit

Ufuk 2020

DUYURULAR