• Üyelerimizden Haberler
  • Üyelerimizden Haberler
  • Üyelerimizden Haberler

Üyelerimizden Haberler

KAPLAM PLASTİK A.Ş.’ne FORD OTOSAN’dan ‘’BRONZ YILDIZ’’ Ödülü

2009 yılından itibaren Karacabey Sanayi Bölgesi’nde otomotiv plastik enjeksiyon sektöründe faaliyet göstermekte olan Kaplam Plastik A.Ş. firması, Ford Otosan tarafından bu yıl yedinci kez gerçekleştirilen Tedarikçi Zirvesi Ödül Töreni kapsamında en başarılı 10 tedarikçi firma arasına girerek ; “Bronz Yıldız” ödülünü almaya hak kazandı.

Ford Otosan üst düzey yöneticileri ile 500’e yakın tedarikçi firmanın katıldığı törende Ford Avrupa Satınalma Başkan Yardımcısı Werner Puetz tarafından Kaplam Plastik A.Ş.’ne “Bronz Yıldız” ödülü takdim edildi.

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, törende yaptığı konuşmada, “Uluslararası alanda önemli başarılara imza attığımız 2018 yılının ardından yurtdışında büyüme adımlarımızı hızlandırdığımız bir yılın içerisindeyiz. Bu dinamik ve heyecan verici süreçteki başarılarımızda tedarikçilerimizin büyük katkılarını unutmuyor, bu etkinlikle kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Otomotiv sektörü hızlı ve kapsamlı bir dönüşüm sürecinin içinde. Araçlar giderek daha teknolojik hale geliyor; geliştirme, üretim ve tedarik süreçleri yeniden şekilleniyor. Ford Otosan olarak sektörümüzün yarınını şimdiden görüyor, kendimizi bu geleceğe şimdiden hazırlıyoruz. Bu yaklaşımla stratejik önceliklerimizi güncelleyerek kapsamlı bir dönüşüm başlattık. Türkiye’nin en değerli ve en çok tercih edilen sanayi şirketi olma vizyonuyla ilerleyen çalışmalarımızda inovasyon kültürünü geliştirmekten başlayıp yalın dönüşüme varan bir yolda adım adım ilerliyoruz. Tedarikçilerimizin de yarına bugünden hazır olmasının çok önemli olduğuna inanıyor, geleceği birlikte şekillendirmek için elimizden gelen katkıyı sunuyoruz. Bu süreçte imza attıkları başarılı işlerle ödüle hak kazanan tedarikçilerimiz başta olmak üzere bütün tedarikçilerimizi içtenlikle kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

 

KAPLAM PLASTİK A.Ş.’ye FORD’dan Q1 Belgesi

2009 yılından itibaren Karacabey Sanayi Bölgesi’nde otomotiv plastik enjeksiyon sektöründe faaliyet göstermekte olan Kaplam Plastik A.Ş. firması, yüksek kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetinde mükemmelliğin dünya standartlarında karşılığı olan Ford Q1 Sertifikası’nın sahibi oldu.

​03.Temmuz.2018 tarihinde Kaplam Plastik A.Ş. fabrikasında düzenlenen törende, Ford Otosan Satın Alma Genel Müdür Yardımcısı Güven Özyurt, Kaplam Plastik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hanibal Kaynakçıoğlu’na Q1 Sertifikası ve Bayrağını verdi.

Törende konuşan Kaplam Plastik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hanibal Kaynakçıoğlu;  "Ford Otosan tarafından verilen Q1 sertifikasını, siz değerli Kaplam ailesinin özverili çalışmaları ve Ford Otosan ekibinin desteği ile 19 Şubat 2018 tarihi itibari ile almaya hak kazanmış bulunuyoruz.

Bugün burada; çalışanlarımız ile beraber Q1 Sertifikamızı ve Q1 Bayrağımızı hep birlikte teslim alacağız. 

Q1 kapsamının, sürekli gelişim ve mükemmelliğe ulaşma hedefi doğrultusunda çok önemli bir yol gösterici olduğuna inanıyoruz.

Q1, sadece Ford dünyasında değil, tüm otomotiv dünyasınca tanınan ve prestiji olan bir belgedir.

Biz; bu sertifikayı hak etmiş olmanın önemi ve kıymetinin bilincinde olduğumuz kadar, bu yönde atılmış adım ve çalışmaların da sürekliliğinin sağlanmasının gerekliliğine inanan bir firmayız.

Q1 Sertifika’sının edinilmesi sürecinde, iyi bir ekip ruhu ve çalışması ortaya koyan Kaplam ailesinin tüm çalışanlarına ve bu süreçteki katkılarından dolayı siz değerli Ford Otosan yetkililerine teşekkür ediyorum,” dedi.

Ford Otosan Satınalma Genel Müdür Yardımcısı Güven Özyurt, Q1 Sertifikasını ve Bayrağını Hanibal Kaynakçıoğlu’na takdim ederken yaptığı konuşmada, Ford Otosan olarak Kaplam Plastik A.Ş. ile çalışmalarından duydukları memnuniyeti; “Q1 Sertifikasını kazanmak zor, devam ettirmek ise daha da zor. Kaplam Plastik A.Ş. fabrikası ile yakaladığımız bu kalite seviyesini daha da yükseklere taşıyarak, birlikte yeni işlerde çalışacağımıza inancım tam!” diyerek aktardı.

 

 

 

Dosyalar

  Kaplam A.Ş.'ye Q1 Sertifikası
  Kaplam A.Ş. Bronz Yıldız

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

KTSO Kart Kazandırıyor

Karacabey TSO Etkinlik Takvimi

Karacabey ve KTSO Tanıtım Filmi

Googler Anket

Yörex Fuarı

Kolay İhracat Platformu

Yetenek Kapısı

TOBB 100

İşbaşı Eğitim Programı

World Halal Summit

Ufuk 2020