Dünyadan İşbirliği Teklifleri

  1. İşlenmiş gıdalar, organik işlenmiş gıdalar ve baharatlar, organik palmiye şekeri, organik muz cipsleri, zerdeçal, ham tapyoka, tapyoka cipsi, tapyoka .... Detay İçin Tıklayınız.

  2. İşlenmiş gıdalar, organik işlenmiş gıdalar ve baharatlar, organik palmiye şekeri, organik muz cipsleri, zerdeçal, ham tapyoka, tapyoka cipsi, tapyoka .... Detay İçin Tıklayınız.

  3. T.C. Lusaka Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nden alınan bir iletide; Zambiya'da yerleşik SUPERLINE LTD isimli Şirketin, Türkiye’den kamyon, ağır vas .... Detay İçin Tıklayınız.

  4. Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından, tahıl gevreği kahvaltılıklar, atıştırmalık gıdalar ve anında çözünebilen içecekler üreten Dnepropetrovsk .... Detay İçin Tıklayınız.

  5. Rusya’nın gaz motor yakıtları pazarının en büyük şirketi olan GAZPROM GAZ-ENGINE FUELS, LLC. Şirketinin, LNG ve CNG pazarındaki Türk şirketleriyle işb .... Detay İçin Tıklayınız.

  6. T.C. Buenos Aires Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği tarafından, perakende mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren COTO C.I.C.S.A. Şirketinin ülkemizd .... Detay İçin Tıklayınız.

  7. Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından darı, bezelye, buğday, arpa, mısır gevreği ve buğday unu vb. ürünler ihracatı yapan KRUPYANIY TIK LLC Şirk .... Detay İçin Tıklayınız.

  8. Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından darı, bezelye, buğday, arpa, mısır gevreği ve buğday unu vb. ürünler ihracatı yapan KRUPYANIY TIK LLC Şirk .... Detay İçin Tıklayınız.

  9. Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından, insanlar için cildi korumak, iyileştirmek veya güzel görünmek için kullanılan tıbbi kozmetik ürünler ve h .... Detay İçin Tıklayınız.

  10. Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından, GDO’suz şekerli yoğunlaştırılmış süt ve GDO’suz konserve edilmiş et ürünleri üreticisi olan Milk Word LLC .... Detay İçin Tıklayınız.

Karacabey Ticaret Odası

Akredite Oda

Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkanın Mesajı

KTSO Kart Kazandırıyor

Karacabey ve KTSO Tanıtım Filmi

Googler Anket

Çalışma Hayatında Milli Seferberlik

İşbaşı Eğitim Programı

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr

Tüm Etkinlikler