Dünyadan İşbirliği Teklifleri

  1. 2016 yılında Uruguay’a yerleşerek, Türk firmalarının tanıtım faaliyetlerinde bulunan yurttaşımız Coşkun Kirazlı, Uruguay'da tanıtımını yapabileceği Tü .... Detay İçin Tıklayınız.

  2. GEOCOM Limited şirketi olarak Gürcistan’da 20 yıldır pazarlama ve danışmanlık hizmeti verdiklerini ifade eden yurttaşımız Fikret Kafa; Türkiye'den Gür .... Detay İçin Tıklayınız.

  3. ABD'de, evlerinin inşaat, tadilat ve onarımı için hizmete ihtiyacı olanlarla, alanında uzman hizmet veren kişi ve kuruluşları bir araya getirmek amacı .... Detay İçin Tıklayınız.

  4. Avustralya’da online satış platformda ticari işlemler yürüttüğünü belirten yurttaşımız Tuğba Küçükarslan, Türkiye’den kaliteli giyim eşyaları satın al .... Detay İçin Tıklayınız.

  5. 20 yılı aşkın süredir Şili pazarında çalışan ve Türkiye’den hazır giyim, halı, mobilya ve ev tekstili ithal eden East-West adlı Türk Şirketinin, son 1 .... Detay İçin Tıklayınız.

  6. Dünyanın çeşitli ülkelerinden sebze ve meyveler ithal edip İsrail pazarında pazarlayan ve İsrail'deki birçok önde gelen süpermarket zincirinin tek dis .... Detay İçin Tıklayınız.

  7. Türkiye’de üretilen ürünleri Pakistan piyasasında en az maliyetle tanıtabilmek ve bunu en güzel şekilde organize edebilmek amacıyla “Türk Ticaret Merk .... Detay İçin Tıklayınız.

  8. Türkiye’de üretilen ürünleri Pakistan piyasasında en az maliyetle tanıtabilmek ve bunu en güzel şekilde organize edebilmek amacıyla “Türk Ticaret Merk .... Detay İçin Tıklayınız.

  9. Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından, LAND HOLDING LLC firmasının buğday unu (klasik un, fırıncılık için un, tatlılar için) ihraç etmek istediğ .... Detay İçin Tıklayınız.

  10. Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından, Ukrayna’nın derin dondurucu teknolojisiyle tatlılar ve hazır yiyecekler üreten en büyük üreticisinin ürün .... Detay İçin Tıklayınız.

Karacabey Ticaret Odası

Akredite Oda

Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

Başkanın Mesajı

KTSO Kart Kazandırıyor

Karacabey ve KTSO Tanıtım Filmi

Googler Anket

Çalışma Hayatında Milli Seferberlik

İşbaşı Eğitim Programı

ETKİNLİK TAKVİMİ

«

»

P.Tesi
Salı
Çrş
Perş
Cuma
Cmt
Pzr

Tüm Etkinlikler