• KARACABEY İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ŞURASI

KARACABEY İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ŞURASI

KARACABEY’DE İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ŞURASI YAPILACAK

İSTİHDAMDA DEVLET DESTEKLERİ KTSO’DA ANLATILACAK

İstihdama ilişkin devlet destekleri ve uygulamaya yönelik kolaylıklar ile ilgili İŞKUR ve SGK Bursa İl Müdürlerinin katılımlarıyla İstihdam Seferberliği Şurası 13 Mart 2017 Pazartesi günü KTSO’da gerçekleştirilecek. 

 

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü yaptığı açıklamada “Ülkemiz ekonomisinin en önemli hedeflerinden biri tüm sektörlerde istihdamın artırılmasıdır. Bilindiği üzere, ülkemizde istihdam seferberliği başlatılmıştır.  Bu kapsamda Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası ve Karacabey Ticaret Borsası işbirliği ile Karacabey Kaymakamımız Sayın Dr. Yusuf Gökhan Yolcu’nun himayelerinde; Bursa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürümüz ve Bursa Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürümüzün sunumlarıyla “İstihdam Seferberliği ve İşverene Sağlanan Teşvikler Şurası”  13 Mart 2017 Pazartesi günü saat 14.00de Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleştireceğiz” dedi.

 

Başkan Güncü, “bu şurada İl Müdürlerimiz ile üyelerimizi ve Karacabeylileri buluşturarak en yetkili makamlar tarafından istihdama ilişkin devlet destekleri ve sağlanan kolaylıkları paylaşma fırsatı bulacağız, tüm üyelerimizi ve paydaşlarımızın şuraya katılımlarını önemle bekliyoruz” dedi.

Karacabey İstihdam Seferberliği Şurası Programı:
13.03.2017 Pazartesi – Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu
14:00 – 14:30 Açılış Konuşmaları
14:30 – 15:30 İstihdama Yönelik Teşviklerle ilgili sunumlar
15:30 – 16:00 Soru – Cevap, Kapanış