Seed UP Bursa İnovatif Girişimcilik Programı

Sayın Üyemiz,

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı'ndan alınan yazıda, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı tarafından inovatif iş fikirlerinin hayata geçirilmesi için iş kurmak isteyen girişimcilere destek vermeyi amaçlayan "SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı" Eskişehir ve Bilecik illerinin ardından Bursa Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi iş birliğinde Bursa'da yürütüleceği belirtilmiştir.

Toplam 8 ay sürecek olan SeedUP Programı, inovatif iş fikirleri olan girişimcilerin uygulamalı girişimcilik eğitimleri alacağı; iş fikirlerini hayata geçirerek ürünlerini ticarileştirecekleri ya da firmalarını kuracakları, sonrasında eğitim ve mentorlukları ile desteklenerek belirli süre aralıkları ile takip edilecekleri uzun dönemli bir program olarak tasarlandığı bildirilmiştir.

İnovatif girişim sayısının artmasının hedeflendiği program, firma kurma potansiyeli olan veya firmasını programın ilanından 6 ay önce kurmuş olan, Bursa'da ikamet eden girişimcilere yöneliktir.

SeedUP Bursa Programı'na başvurular, program süreci ve uygun başvuru sahipleri gibi diğer detayların yer aldığı ve EK'te yer alan internet sitesi üzerinden 23 Nisan 2021 tarihine kadar yapılabilmektedir.

Bilgilerinize sunarız,

SAYGILARIMIZLA

EK: İnternet Sitesi Linki

EK2: Duyuru Görseli