• Karacabey TSO'dan KOSGEB Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı
  • Karacabey TSO'dan KOSGEB Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı

Karacabey TSO'dan KOSGEB Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı

KOBİGEL – KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI Bilgilendirme Toplantısı KOSGEB Batı Bölge Müdürü Erkan Güngör’ün katılımıyla Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

2022 yılı Proje Teklif Çağrıları Tanıtım ve Destek Programları sunumu hakkında konuşan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Üstündağ: “Özellikle imalat sektöründe yer alan KOBİ’lerimiz ve tüm üyelerimize yönelik olan bilgilendirme toplantımızı KOSGEB Bursa Batı Müdürümüz Sn. Erkan Güngör ile verimli bir şekilde tamamladık. Üyelerimizin teknolojiye ayak uydurmaları, hizmetlerini geliştirmeleri adına gerçekleştirdiğimiz bu bilgilendirme toplantısı ile Destek ve Gelişim Programları hakkında bilgi sahibi olduk.

Bu tarz bilgilendirme toplantıları ve eğitimlerimize 2023 yılında da devam ederek hem gelişen ekonomik ortamda Karacabey’imizin payını daha yukarılara taşımak hem de üyelerimizin tüm güncel teşvik ve olanaklardan haberdar olup faydalanarak sektörlerine yön veren firmalar olmasını arzu ediyoruz. Toplantımıza katılan tüm paydaşlarımıza, üyelerimize ve KOSGEB Batı Bölge Müdürü Erkan Güngör’e Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası adına olarak teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

KTSO Kart Kazandırıyor

Karacabey TSO Etkinlik Takvimi

Karacabey ve KTSO Tanıtım Filmi

Googler Anket

Yörex Fuarı

Kolay İhracat Platformu

Yetenek Kapısı

TOBB 100

İşbaşı Eğitim Programı

World Halal Summit

Ufuk 2020