• TOBB İl Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri Karacabey Temsilcileri Belirlendi
  • TOBB İl Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri Karacabey Temsilcileri Belirlendi
  • TOBB İl Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri Karacabey Temsilcileri Belirlendi

TOBB İl Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri Karacabey Temsilcileri Belirlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çatısı altında faaliyet gösteren İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri 19 Ekim 2023 tarihinde tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak yapılan seçimler ile belirlendi.

Bu kapsamda Bursa İl Kurullarında Karacabey’i temsil edecek girişimciler Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen seçimlerde belirlendi. Seçim sonuçlarına göre, Karacabey Kadın Girişimciler Kurulu Asil Üyesi Menekşe Durna, Yedek Üyesi Çiğdem Aydın ve Karacabey Genç Girişimciler Kurulu Asil Üyesi Atilla Gün ve Yedek Üyesi Görkem Önen oldu.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Muammer Üstündağ ve Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan tarafından yapılan açıklamada “Ülkemizde gerek kadın girişimcilerin gerekse genç girişimcilerin iş hayatına katılımlarını teşvik etmek, karşılaştıkları sorunlara çözüm önerileri geliştirmek ve işbirliğini artırmak üzere faaliyet gösterecek kurullarımız yeni dönem görevlerine başlamış oldular. Oda ve Borsamız adına Karacabey’i Bursa İl İcra Kurulunda temsil edecek girişimcilerimize başarılar diliyoruz” dedi.

TOBB Bursa Kadın Girişimciler İcra Kurulu Karacabey Temsilcisi olarak seçilen Menekşe Durna, Karacabey’de hâlihazırda zaten yüksek olan kadın girişimci potansiyelini daha da yukarılara taşımak için kurul üyeleri ile birlikte etkin olarak çalışarak, bir yandan da Bursa Kadın Girişimciler İcra Kurulu’nda ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Önceki dönem kadın girişimcilerimizin tecrübeleri ve destekleriyle birlikte görev süremiz boyunca gayretle çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

TOBB Bursa Genç Girişimciler İcra Kurulu Karacabey Temsilcisi olarak seçilen Atilla Gün ise, “İlçemizin iki güzide kurumu Karacabey Ticaret Borsası ile Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’na gençlere verdikleri önem ve değer için teşekkür ediyorum. Görev süremiz boyunca Odamız ve Borsamızın genç girişimcileri olarak İlçemize değer katacak çalışmalar gerçekleştirmek istiyoruz. Bursa Genç Girişimciler İcra Kurulu’nda da ilçemiz Karacabey’i en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz, İlçemizin genç girişimcileri olarak yeni girişimcilere örnek olmak ve ihtiyaç duyacakları desteği vermek üzere tüm kurul üyelerimiz ile elbirliğiyle çalışacağız.” dedi.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

KTSO Kart Kazandırıyor

Karacabey TSO Etkinlik Takvimi

Karacabey ve KTSO Tanıtım Filmi

Googler Anket

Yörex Fuarı

Kolay İhracat Platformu

Yetenek Kapısı

TOBB 100

İşbaşı Eğitim Programı

World Halal Summit

Ufuk 2020

DUYURULAR