Ön Tahsis Hk

Sayın Üyemiz,

Keşan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgemiz, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın onayladığı Kuruluş Protokolü doğrultusunda 359 Sicil No'su ile faaliyetlerine başlamış, İmar Planı ve Parselasyon Planı çalışmalarını tamamlayarak 121,85 ha alanda tamamı 96 adet olmak üzere Sanayi Parseli niteliğindeki taşınmazın OSB'miz adına teszili gerçekleştrilmiştir.

Bölgemize ait altyapı projeleri ve keşif özetleri de Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızca onaylanmış olup, yapım ihalesinin OSB'miz bünyesinde gerçekleştirilmesi yönünde çalışma başlatılmıştır.

Müteşebbis heyetimizin 26.10.2023 tarih,2023/07 sayıılı Kararı ile bölgemiz sınırları dahilinde 4562 Sayılı Kanunun 18'inci maddesi doğrultusunda Ön Tahsis işlemlerinin başlatılması yönünde Karar alınmıştır.

Gıda üretim sektöründeki yatırımcılarımız ile OSB'mizin hızla buluşturulması amacı ile Kurumunuz web sayfası, diğer haberleşme ve yayın organlarınız vasıtası ile Bölgemiz sınırları dahilinde Ön Tahsis işlemlerine başlanıldığı yönünde bilgilendirme yapılması, talep sahiplerinin aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim bilgileri üzerinden tarafımıza ulaşmalarının sağlanması hususunda,

Gereğini rica ederiz.

Dağıtım Listesi Ektedir.:  İhale durum görseli

İletişim Bilgileri:

Adres : Keşan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yukarı Zaferiye Mah. Paşayiğit Cad. NO:32

                                                                                                                    Keşan/EDİRNE

Kurumsal Web Adresi: www.kesangidaosb.org.tr

Mail Adresi: info@kesangidaosb.org.tr

Tel:0 539 793 42 12 (Murat SINAR/Bölge Müd.)

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

KTSO Kart Kazandırıyor

Karacabey TSO Etkinlik Takvimi

Karacabey ve KTSO Tanıtım Filmi

Googler Anket

Yörex Fuarı

Kolay İhracat Platformu

Yetenek Kapısı

TOBB 100

İşbaşı Eğitim Programı

World Halal Summit

Ufuk 2020