• Karacabey TSO Heyeti GULFOOD Fuarı'nda
  • Karacabey TSO Heyeti GULFOOD Fuarı'nda
  • Karacabey TSO Heyeti GULFOOD Fuarı'nda
  • Karacabey TSO Heyeti GULFOOD Fuarı'nda
  • Karacabey TSO Heyeti GULFOOD Fuarı'nda

Karacabey TSO Heyeti GULFOOD Fuarı'nda

Yönetim Kurulu Başkanımız Muammer Üstündağ ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Duygu Emir, Zafer Ok ve Oğuzhan Ünen, ilgili komite üyelerimiz ve Oda üyelerimizin bulunduğu Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti 20 – 24 Şubat 2024 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilen GULFOOD 2024 Gıda Fuarı’nı ziyaret etti.

Karacabey TSO Heyeti, 120 ülkeden 4300’ün üzerinde katılımcı firma ve dünyanın dört bir yanından 100 bine yakın ziyaretçinin olduğu fuarda en büyük gıda firmalarının yanı sıra Odamız üyeleri ve bölgemiz üreticileri ile de bir araya geldi.

GULFOOD 2024 Gıda Fuarı ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanımız Muammer Üstündağ; “Bu tarz etkinlikler ve fuar katılımlarını üyelerimizin gelişimlerine, yeni projeler ve yeni imalatlar keşfetmeleriyle birlikte ticari faaliyetlerini genişletmelerine destek olmak üzere gerçekleştiriyoruz. Bu etkinlikler aracılığıyla üyelerimize küresel ve uluslararası pazarın imkânlarını ve avantajlarını tanıtma ve yerinde gösterme sorumluluğumuzu da yerine getiriyoruz. Önümüzdeki süreçte hem yurtiçinde hem de yurtdışında benzer faaliyetlerde bulunmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

HIZLI ARAMA

HIZLI LİNKLER

KTSO Kart Kazandırıyor

Karacabey TSO Etkinlik Takvimi

Karacabey ve KTSO Tanıtım Filmi

Googler Anket

Yörex Fuarı

Kolay İhracat Platformu

Yetenek Kapısı

TOBB 100

İşbaşı Eğitim Programı

World Halal Summit

Ufuk 2020

DUYURULAR